onycosolve

Parimad näpunäited kortsude vastu.

1. Vältige liigset päikese käes viibimist Kortsud võivad tekkida liigsest päikese käes viibimisest. Seetõttu on oluline kaitsta nahka päikese eest, et vältida kortsude teket. Kasutage kõrge päikesekaitsefaktoriga päikesekreemi ja kandke mütsi, kui kavatsete olla pikemat aega otsese päikesevalguse käes.

2. Magage külili või selili Kui võimalik, maga külili või selili, et vältida näo kortsude teket. Kõhuli magamine väänab teie nägu ja võib põhjustada kortse. Veenduge, et teie padi ei oleks liiga kõva ega liiga pehme, et mitte tekitada nahale asjatut koormust.

3. Kasutage niisutavaid tooteid Kasutage niisutavaid näo- ja kehahooldustooteid, et nahk oleks hüdreeritud ja elastne. Tooteid ostes veenduge, et need sobivad teie nahatüübile. Ärge peske oma nägu liiga sageli ja kasutage pehmeid puhastusvahendeid, et vältida nahabarjääri liigset koormamist.

4. Loobuge nikotiinist ja alkoholist Nikotiin ja alkohol võivad pärssida vereringet ja seeläbi soodustada kortsude teket. Seetõttu vähendage või lõpetage nende ainete tarbimine, et vältida või vältida kortsude teket.

5. Püsige lõdvestunud ja vähendage stressi Stress võib pingutada teie näolihaseid, soodustades kortsude teket. Seetõttu proovige olla võimalikult lõdvestunud ja vähendada stressi, et avaldada positiivset mõju naha vananemisele.

1. Kortsud võivad olla atraktiivsed

Kortsud võivad lisada näole iseloomu ja ilmet. Need ei ole vead, vaid vananemise loomulik osa. Paljud inimesed näevad kortse ahvatlevatena ning tarkuse ja kogemuste märgina. Kui soovite siiski siledamat nahka, on mõned näpunäited, mis aitavad teil kortse ennetada või vähemalt nende välimust minimeerida.

1. Kasutage head päikesekaitsekreemi Üks olulisemaid kortsudevastaseid näpunäiteid on alati päikese käes viibides kanda head päikesekaitsekreemi. Ultraviolettkiired (UV) mitte ainult ei põhjusta päikesepõletust, vaid kahjustavad ka naha struktuuri ja soodustavad kortsude teket.

2. Jooge piisavalt vett Piisava vee joomine on üldise tervise jaoks oluline ning aitab hoida nahka terve ja pingul. Soovitatav veekogus päevas on umbes 2 liitrit.

3. Söö tervislikku toitu Lisaks piisavale vee joomisele on naha tervise jaoks oluline ka tervislik toitumine. Söö palju värskeid puu- ja köögivilju, et varustada keha vajalike vitamiinide ja toitainetega. Vältige kõrgelt töödeldud toite ja kõrge suhkru- või transrasvade sisaldusega toite. Need võivad muuta naha lõtvunud ja kahvatuks.

4. Hoia end vormis ja aktiivne Regulaarne treenimine ei aita mitte ainult kaalust alla võtta, vaid hoiab ka naha elastsemana. Stressi vähendamine selliste tegevustega nagu jooga või meditatsioon võib samuti aidata aeglustada naha vananemist.

5. Kasutage antioksüdantidega tooteid Antioksüdandid aitavad kaitsta rakke oksüdatiivse stressi eest, parandades seeläbi naha välimust. Hästi sobivad tooted sisaldavad C-vitamiini või retinooli. Kasutage neid tooteid siiski ainult õhtul, vastasel juhul võivad need nahka ärritada.

näpunäiteid-kortsude vastu

SIIT LEIAD TOOTE KOHTA LISATEAVE

2. Mis on kortsude tekkimise põhjused?

Kortsudel võib olla palju põhjuseid, näiteks: – hormonaalsed kortsud – päikesepaistelisest või kuivast keskkonnast põhjustatud kortsud – dehüdratsioonist põhjustatud kortsud – tasakaalustamata toitumisest põhjustatud kortsud.

3. Näpunäiteid kortsude vastu

1. Kasutage naha toitmiseks ja hooldamiseks seerumit või õli.

2. Ärge peske oma nägu liiga sageli, kuna see võib nahka kuivatada.

3. Kasuta niisutajat, et kaitsta nahka kuivamise eest.

4. Kasuta päikesekaitsekreemi, et kaitsta nahka UV-kiirte eest.

5. Sööge tervislikult ja jooge piisavalt vett, et keha oleks seestpoolt hüdreeritud.

6. Harjuta regulaarselt, sest füüsiline aktiivsus stimuleerib verevoolu, mis toidab naharakke.

4. Parim hooldus sinu nahale

Parimate tulemuste saamiseks kortsude vastu tuleb hoolitseda oma naha eest. Õige naha eest hoolitsemine on väga oluline, et hoida oma välimus terve ja kortsudeta. Siin on mõned näpunäited oma naha eest hoolitsemiseks:

1. Kasutage näo põhjalikuks puhastamiseks õrnatoimelist puhastuspiima või toonikut. Hõõruge oma nägu õrnalt, et vältida ärritust.

2. Kasutage iga päev niisutajat või seerumit, et anda nahale vajalikku niiskust. Veenduge, et kreem või seerum oleks teie nahatüübile sobiv.

3. Surnud naha eemaldamiseks ja vereringe ergutamiseks kasuta 1-2 korda nädalas koorijat või maski.

4. Joo iga päev vähemalt 2 liitrit vett, et hoida keha hüdreeritud ja väljutada toksiine.

5. Vältige liigset päikest ja pikemaks ajaks välja minnes kandke alati kõrge SPF-iga päikesekaitsekreemi.

Hinterlasse einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

The maximum upload file size: 384 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here