Hydroface

Parimad kodused vahendid silmade all olevate sügavate kortsude vastu

Sügavate silmade all tekkivate kortsude põhjused

Sügavad kortsud silmade all võivad tekkida erinevatel põhjustel. Kõige levinumad põhjused on UV-kiirgus, suitsetamine, tasakaalustamata toitumine ja unepuudus. UV-kiirgus on silmade all sügavate kortsude üks peamisi põhjuseid. Silmaümbruse nahk on väga tundlik ja seetõttu päikesepõletuse suhtes eriti vastuvõtlik. Suitsetamine on ka tegur, mis võib põhjustada sügavaid kortse.

Parimad kodused vahendid silmade all olevate sügavate kortsude vastu

Suitsetamine vähendab naha elastsust ja viib naha kiirema vananemiseni. Tasakaalustamata toitumine ja unepuudus võivad samuti soodustada sügavate kortsude teket. Tasakaalustamata toitumine tähendab, et te ei saa piisavalt vitamiine ja toitaineid. See võib põhjustada naha niiskusepuudust, mis omakorda võib põhjustada sügavaid kortse. Unepuudus võib kahjustada naha tootmist ja põhjustada kuivust, mis võib samuti põhjustada sügavaid kortse.

Kodused vahendid silmade all olevate sügavate kortsude vastu

Sügavad silmade all olevad kortsud võivad olla väga kangekaelsed ja neid on tavaliste koduste vahenditega sageli raske ravida. Selles artiklis jagame teiega 5 parimat kodust vahendit sügavate silmaaluste kortsude vastu, mis aitavad neist kindlasti lahti!

 • Mesi; Mesi on looduslik antibiootikum ja sisaldab palju toitaineid, mis parandavad ja taastavad nahka. Lisaks on mesi looduslik niisutaja, mis niisutab nahka ja annab sellele sära. Mett saab peale kanda kahel viisil: Kandke vatitikule veidi mett ja asetage see 10-15 minutiks kahjustatud silmadele. Seejärel loputage hoolikalt leige veega. Lahjendage 1 tl mett 1 tassis leiges vees ja jooge seda segu igal hommikul tühja kõhuga.
 • Kurk: Kurk on veel üks tõhus vahend silmaaluste sügavate kortsude vastu. Kurk sisaldab palju nahale kasulikke toitaineid, vitamiine ja mineraalaineid. Kurki saab kasutada kahel viisil: Aseta 2 õhukest kurgiviilu kahjustatud silmadele ja jäta 15-20 minutiks seisma. Seejärel loputage hoolikalt leige veega. Segage 1 spl kurgimahla 1 spl jogurtiga ja kandke segu õrnalt kahjustatud silmapiirkonnale. Jätke see 10-15 minutiks ja seejärel loputage leige veega maha.
 • Kookosõli :Kookosõli on rikas antioksüdantide, E- ja K-vitamiinide poolest, mis kõik on nahale väga head. Kookosõli aitab nahka niisutada, vähendada kortse ja lisada sära. Lihtsalt kandke kookosõli vatitikule ja asetage see kahjustatud silmapiirkonnale 10-15 minutiks. Seejärel loputage hoolikalt leige veega.
 • Tomatipasta: Tomatites on palju lükopeeni, karotenoidi, mis toimib antioksüdandina, aidates kaitsta nahka UV-kahjustuste eest. Tomatipasta aitab ka vähendada kortse ja lisada nahale sära. Lihtsalt segage 1 tl tomatipastat vähese oliiviõli või jogurtiga ja kandke segu õrnalt kahjustatud silmapiirkonnale. Jätke see 10-15 minutiks ja seejärel loputage leige veega maha

Millised kodused abinõud on parimad?

On mitmeid koduseid abinõusid, mis võivad olla tõhusad silmaaluste sügavate kortsude vastu. Kõige tuntumad ja populaarsemad kodused abinõud on järgmised:

 • Kurk: kurk on väga populaarne vahend silmade all olevate sügavate kortsude vastu. Kurk sisaldab palju olulisi vitamiine ja mineraalaineid, mis toidavad ja hooldavad nahka. Kurke võib peale kanda toorelt või maski kujul.
 • Tomatid: Tomatid on väga tõhusad ka sügavate silmaaluste kortsude vastu. Tomatid sisaldavad palju olulisi vitamiine ja mineraalaineid, mis toidavad ja hooldavad nahka. Tomateid võib peale kanda toorelt või maski kujul.
 • Munakollane: munakollane on veel üks populaarne vahend silmade all olevate sügavate kortsude vastu. Munakollane sisaldab palju olulisi vitamiine ja mineraalaineid, mis toidavad ja hooldavad nahka. Munakollast võib peale kanda toorelt või maski kujul.
 • Mesi: Mesi on veel üks tõhus vahend sügavate kortsude vastu silmade all. Mesi sisaldab palju olulisi vitamiine ja mineraalaineid, mis toidavad ja hooldavad nahka. Mett võib peale kanda toorelt või maski kujul.
 • Piim: piim on väga tõhus ka sügavate silmaaluste kortsude vastu. Piim sisaldab palju olulisi vitamiine ja mineraalaineid, mis toidavad ja hooldavad nahka. Piima võib peale kanda toorelt või maski kujul.

Parimad kodused vahendid silmade all olevate sügavate kortsude vastu

Koduste abinõude rakendamine

 1. Esmalt aseta niiske lapp silmadele
 2. Teepakid (jahedad) silmadele
 3. Aseta kurgiviilud silmadele
 4. Mässi jääkuubikud riidesse ja aseta silmadele 5. Sega piim ja mesi ning määri vatipadjake silmadele
 5.  Ettevaatusabinõud koduste vahendite kasutamisel

Kui soovite kasutada koduseid vahendeid silmade all olevate sügavate kortsude jaoks, peate järgima mõningaid ettevaatusabinõusid. Esiteks on oluline enne mis tahes ravi alustamist konsulteerida oma arstiga. See on eriti oluline, kui te võtate ravimeid või teil on mõni tervisehäire.

Samuti peaksite veenduma, et kõik koostisosad, mida kavatsete oma kodus kasutatavas abinõus kasutada, on värsked ja puhtad. Seetõttu peske neid enne töötlemist või pealekandmist põhjalikult. Kuigi koostisained on looduslikud, võivad need põhjustada allergiat või muid probleeme. Enne kogu kahjustatud piirkonnale kandmist testige kodus kasutatavat vahendit kõigepealt väikesel nahapiirkonnal. Nii saate olla kindel, et teil ei teki koostisosade suhtes allergilist reaktsiooni. Kui te seda teete, lõpetage kohe koduse abinõu kasutamine ja pidage nõu oma arsti või apteekriga.

3 Kommentare

 1. Olen Hydroface’iga väga rahul. Minu nahk on nüüd palju pehmem, siledam ja pringim. Samuti olen märganud, et mu kortsud on vähem nähtavad.

  Hydroface on imeline kreem, mida võin soovitada kõigile, kes soovivad oma nahka ravida.

  Klientide arvustuste kokkuvõte

  Neli klientide arvustust toote „Hydroface“ kohta on kõik väga positiivsed. Kõik arvustajad on kreemi tulemustega rahul ja soovitavad seda.

  Parimad kodused vahendid silmade all olevate sügavate kortsude vastu

 2. Sõber soovitas mulle Hydroface’i ja mul on nii hea meel, et seda proovisin.

  Minu nahk on nüüd palju noorem ja värske välimusega. Silmade ja suu ümber olevad kortsud on palju vähem nähtavad.

  Hydroface on suurepärane kreem, mida võin soovitada kõigile, kes otsivad tõhusat vananemisvastast kreemi.

  Parimad kodused vahendid silmade all olevate sügavate kortsude vastu

 3. Hakkasin Hydroface’i kasutama umbes kuu aega tagasi ja olen tulemustest vaimustuses. Minu nahk on nüüd jälle sama pehme ja sile, kui ta oli veel nooremana.

  Parimad kodused vahendid silmade all olevate sügavate kortsude vastu

Hinterlasse einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

The maximum upload file size: 384 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here