papistop

Need soolatüügaste ravimid aitavad tõesti

Tüükad on tüütud ja inetud. Kui olete selle saanud, soovite sellest võimalikult kiiresti lahti saada. Kuid kahjuks pole see nii lihtne. Tüükad võivad olla kangekaelsed ja sageli taastuvad vaatamata ravile. Siiski on tüügaste vahendeid, mis aitavad tüükast vabaneda või vähemalt sümptomeid leevendada. Selles artiklis tutvustan teile erinevaid vahendeid tüügaste vastu ja annan näpunäiteid, kuidas end kõige paremini tüügaste eest kaitsta.

1. Tüükad – mis need tegelikult on?

Tüükad on väikesed inetud kasvajad, mis esinevad enamasti kätel ja jalgadel. Need on põhjustatud tüükaviirusega nakatumisest ja on väga nakkavad. Kuigi tüükaid ei saa alati ära hoida, on mõned abinõud, mis aitavad neid ravida. Mõned kõige tõhusamad abinõud tüükade vastu on:

1. Salvei: salvei on viirusevastaste ja antibakteriaalsete omaduste tõttu populaarne vahend tüügaste vastu. Samuti aitab see vähendada turset ja aitab tüügastel kiiremini paraneda.

2. Teepuuõli: Teepuuõli on ka viirusevastane ja antibakteriaalne ning aitab seetõttu tüügaste ravimisel. Mõnel juhul võib nahk aga ärrituda, mistõttu tuleks teepuuõli kasutada vaid väikestes kogustes.

3. Sidrunimahl: sidrunimahlal on ka viirusevastased omadused, mistõttu on see populaarne vahend tüükade vastu. Sidrunimahla kasutamisel tuleb aga olla ettevaatlik, kuna see võib nahka ärritada.

4. Õunasiidri äädikas: õunasiidri äädikas on oma viirusevastaste ja antibakteriaalsete omaduste tõttu veel üks populaarne vahend tüükade vastu. Siiski tuleks õunasiidri äädikat kasutades olla ettevaatlik, kuna see võib nahka ärritada.

5. Küüslauk: küüslauk on veel üks looduslik vahend tüükade vastu, kuna sellel on viirusevastased omadused. Küüslaugu kasutamisel tuleb aga olla ettevaatlik, kuna see võib nahka ärritada.

2. Kuidas tekivad tüükad?

Tüükad on tavaliselt kahjutud, kuid tüütud nahakasvajad, mida põhjustab viirus. Tüügaste viirused ründavad eelkõige naha ülemist kihti ja paljunevad seal. See põhjustab tüüpiliste tüükade moodustumist. On olemas erinevat tüüpi tüükad, mis erinevad suuruse, kuju ja värvi poolest. Kõige levinum tüügas on nn põldtüügas, mida tuntakse ka vildist või kehatüügana.

Need ümarad või ovaalsed tüükad on tavaliselt väikesed ja ümbritsevast nahast tumedamad. Teine levinum tüüp on jalatallatüükad, tuntud ka kui jalatallatüükad.

Need tüükad kasvavad peamiselt jalataldadel ja neile on iseloomulik kare, lõhenenud välimus. Need võivad olla väga valusad ja on sageli seotud muude konnasilmade või tüükadega jalal. Muud tüüpi tüükad hõlmavad sõrme- ja küüntüükad, käte-, suu- ja suutüükad ning suguelundite tüükad. Tüükad levivad tavaliselt otsese nahakontakti kaudu nakatunud inimesega.

Viirus võib aga levida ka määrdumisinfektsioonide kaudu, näiteks kasutatud rätikute või riiete kaudu. Harvadel juhtudel võib see levida ka putukahammustuste kaudu. Pärast nakatumist moodustavad viirus esimesed tüükad tavaliselt kahe kuni kolme nädala jooksul. Nakkusmäär on umbes 50 protsenti, mis tähendab, et ainult igal teisel inimesel, kes viirusega kokku puutub, tekivad tüükad.

Need soolatüügaste ravimid aitavad tõesti

SIIT LEIAD TOOTE KOHTA LISATEAVE

3. Milliseid vahendeid on tüügaste vastu?

Tüükad on palju erinevaid. Kõige levinumad on vildist (või jalalaba) tüükad, mida võib leida varvastel või sagedamini jalgadel. Lisaks on veel nn nahatüükad ning suu- ja suguelundite tüükad. Ükskõik, millist tüüpi tüükad teil on, on tavaliselt eesmärk sellest võimalikult kiiresti vabaneda. On mitmeid erinevaid soolatüügaste ravimeid, mis toimivad sõltuvalt tüübist ja asukohast erinevalt. Lisaks kodustele vahenditele on saadaval ka apteegi käsimüügipreparaadid või arsti retseptiravimid.

4. Kuidas erinevad soolatüügaste vahendid toimivad?

Tüükad on tüütud ja võivad olla valusad. Hea uudis on see, et tüügaste raviks on palju erinevaid abinõusid. Selles artiklis tutvustame teile 4 tüügaste ravimeetodit ja selgitame, kuidas need toimivad.

Vahendid 1: Salitsüülhappega ravim tüükade vastu Seda vahendit pakutakse sageli kreemi või geelina. Toimeained salitsüülhape ja piimhape eemaldavad naha pealmise kihi, kus tüügas paikneb. Sel viisil eemaldatakse soolatüügas õrnalt mitme päeva jooksul.

Ravim 2: Tüügaste ravim teepuuõliga Teepuuõli on looduslik antibakteriaalne aine, mis aitab desinfitseerida ja seeläbi tüügast tappa. Teepuuõli kantakse tüükale ja jäetakse mitmeks tunniks (või üle öö) mõjuma, enne kui seda saab maha pesta.

Vahendid 3: Papaia ekstrakti geel Geel sisaldab ensüüme, mis eemaldavad õrnalt naha pealmise kihi. See lahendab tüükad mõne päeva jooksul.

Ravim 4: Äraunusta-ekstrakt Unusta-mind on taim, mille ekstrakt on väga tõhus tüügaste puhul. Ekstrakt ei eemalda mitte ainult naha pealmist kihti (nagu salitsüülhape), vaid tapab ka viiruseid ja baktereid, mis põhjustavad tüüka arengut.

Erinevad soolatüügaste ravimid toimivad erineval viisil. Mõned abinõud, nagu soolatüügaste piim, toimivad peamiselt nende põletikuvastaste ja antibakteriaalsete koostisosade kaudu. Teised abinõud, nagu soolatüügasõli, toimivad peamiselt nende tervendavate ja taastavate koostisosade kaudu.

5. Järeldus: see tõesti aitab tüügaste vastu

Tüükad on tüütud ja võivad olla tõeliselt ebamugavad. Peamiselt seetõttu, et need esinevad sageli mitte ainult korra, vaid ikka ja jälle. Siis olete tõeliselt õnnelik, kui leiate tüügaste vastu abinõu, mis tõesti aitab. Hea uudis on see, et tüügaste korral on mitmeid koduseid abinõusid ja ravimeid. Milline vahend teile kõige paremini sobib, sõltub eelkõige tüüka tüübist. Siin on 5 tüügaste ravi, mis tõesti aitavad.

Hinterlasse einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

The maximum upload file size: 384 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here