Hydroface

Need meetodid aitavad kortsude vastu

Parimad kreemid kortsude vastu on need, mis sisaldavad hüaluroonhapet. Hüaluroonhape on looduslik niisutaja, mis niisutab nahka ja vähendab kortse. Hüaluroonhappega kreemid sobivad ideaalselt kõikidele nahatüüpidele, sealhulgas tundlikule nahale. Kortsude vastu aitavad ka antioksüdantidega kreemid nagu C- ja E-vitamiinid. Antioksüdandid kaitsevad nahka kahjulike keskkonnamõjude eest ja aitavad soodustada rakkude uuenemist.

Normaalsele ja kuivale nahale sobivad kõige paremini C- ja E-vitamiiniga kreemid. Niatsiinamiidiga kreemid sobivad ka kõikidele nahatüüpidele. Niatsiinamiid on vitamiini B3 derivaat, mis tugevdab naha barjääri ja soodustab rakkude uuenemist. Niatsiinamiidi sisaldavad kreemid aitavad vähendada kortse ja pinguldavad nahka.

1. Näovõimlemine kortsude vastu

Kes ütleb, et võimlemine on ainult keha jaoks? Tegelikult saate kortsude vähendamiseks ja naha pinguldamiseks ka oma nägu treenida. Selleks ei pea ostma kalleid kreeme ega hooldusi – piisab väikesest näoharjutusest iga päev. Üks parimaid kortsudevastaseid harjutusi on kulmude kergitamine.

Tõstke lihtsalt oma kulmud, nagu oleksite imestanud, ja hoidke neid selles asendis 10 sekundit. Korda harjutust 10 korda. Teine tõhus harjutus on põskede kitkumine. Tõmmake põskedesse õhku ja tõmmake need sissepoole, nagu oleksite suudelmas huuli. Hoidke seda asendit 10 sekundit ja korrake 10 korda. Huulte venitamine võib samuti aidata kortse vähendada.

Lihtsalt tõmmake oma huuled üles ja välja nii kaugele kui võimalik, nagu kavatseksite suudelda, kuid ilma hambaid näitamata. Hoidke seda asendit 10 sekundit ja korrake 10 korda.

Näovõimlemine on tõhus viis naha vananemise pidurdamiseks ja kortsude ennetamiseks. Paljud naised usuvad, et vanemaks saades ei saa nad kortsude vastu midagi teha. Aga see pole tõsi! Regulaarne treenimine võib tegelikult aeglustada naha vananemist ja seega vältida kortsude teket. Näovõimlemine on tõhus viis naha vananemise pidurdamiseks ja kortsude ennetamiseks. Regulaarne treenimine võib tegelikult aeglustada naha vananemist ja seega vältida kortsude teket.

2. Vitamiinid ja toitained nahale

2. Vitamiinid ja toitained nahale Naha jaoks on kõige olulisemad toitained vitamiinid ja mineraalained. Need on olulised naha tervena hoidmiseks ja selle paranemiseks. Mõned kõige olulisemad vitamiinid ja toitained naha jaoks on: A-vitamiin: A-vitamiin on naha jaoks oluline vitamiin.

Parimad meetodid kortsude vastu

SIIT LEIAD TOOTE KOHTA LISATEAVE

See aitab taastada naharakke ja hoiab neid tervena. A-vitamiini võib võtta toidulisandina või toiduga. A-vitamiini rikkad toidud on porgandid, spinat ja bataat. C-vitamiin: C-vitamiin on veel üks naha jaoks oluline vitamiin.

See aitab toota kollageeni, mis omakorda annab nahale elastsuse. C-vitamiini võib võtta ka toidulisandite kujul või toiduga. C-vitamiini rikkad toidud on apelsinid, kiivid ja papaiad. Tsink: Tsink on mineraal, mis on ka nahale väga oluline. See aitab kaasa haavade paranemisele ja kaitseb nahka infektsioonide eest. Tsinki võib võtta toidulisandite kujul või toiduga. Tsingirikkad toidud on austrid, veisemaks ja india pähklid.

3. Kodused vahendid kortsude vastu

Kas sa tead ka seda? Sa vaatad peeglisse ja näed kortsu, mida varem polnud. Või tundub järsku palju sügavam. Kahjuks tunneb seda üha rohkem naisi – ja ka üha varem. 20. eluaastate keskel on paljudel juba pindmine korts ehk nn kulmujoon. Tavaliselt asetub see kulmude vahele ja süvendab seda sage kulmu kortsutamine.

Kuid ärge muretsege: kortsude vältimiseks saate midagi ära teha! Muidugi on apteegis või kosmeetiku juures kalleid kreeme ja muid vahendeid, kuid kortsude vastu aitavad isegi kodused vahendid.

1. Sibul Teine kodune vahend kortsude vastu on sibul. Need sisaldavad ka palju antioksüdantseid omadusi, mis võivad kortsude vastu võidelda. Viilutage sibul õhukesteks viiludeks ja kandke see näonahale. Laske sellel mõjuda umbes 15 minutit, enne kui loputate leige veega maha.

2. Tomatid Tomatites on ka palju lükopeeni, tugevat antioksüdanti, mis kaitseb nahka kahjulike UV-kiirte eest. See säilitab naha elastsuse ja võib ennetada kortsude teket. Viilutage tomat õhukesteks viiludeks ja asetage see näonahale.

Laske sellel mõjuda umbes 15 minutit, enne kui loputate leige veega maha.

3. Kurk Kurk sisaldab palju nahale kasulikke vitamiine ja mineraalaineid. Sisaldav ränihape aitab parandada naharakke ja säilitada naha elastsust. Lihtsalt asetage õhuke kurgiviil oma näole ja laske sellel umbes 15 minutit mõjuda, enne kui loputate leige veega maha.

Hinterlasse einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

The maximum upload file size: 384 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here