Hydroface

Milliseid ravivõimalusi on suukortsude raviks?

Suukortsude ravi laseriga Teine suukortsude ravivõimalus on laserravi. Nahasse sisestatakse laser, mis polsterdab ja silub kortse. Ravi on valutu ja seda saab läbi viia mitme seansina.

1. Suu kortsude põhjused

Suu kortsud võivad olla põhjustatud paljudest erinevatest teguritest. Kõige levinumad põhjused on järgmised: – Loomulik vananemine: Vanuse kasvades kaotab nahk oma elastsuse ja tekivad kortsud. -Suitsetamine: Suitsetamine põhjustab nahale oksüdatiivseid kahjustusi, mille tulemuseks on elastsuse vähenemine ja kortsude teke. – Tasakaalustamata toitumine:

Tasakaalustamata toitumine, mis sisaldab liiga vähe vitamiine ja toitaineid, võib viia naha struktuuri nõrgenemiseni ja seeläbi kortsude tekkeni. -Dehüdratsioon: Naha dehüdratsioon (kuivus) on ka suukortsude põhjus. Nahk muutub dehüdratsiooni tõttu praguliseks ja kaotab elastsuse. -Päikesekahjustus: Liiga palju UV-kiirgust võib nahka kahjustada ja seega soodustada kortsude teket.

Lisaks loomulikule vananemisprotsessile võivad suus kortsude tekkele kaasa aidata ka muud tegurid. Näiteks võib tasakaalustamata toitumine viia dehüdratsioonini, mis omakorda põhjustab naha kuivamist ja lõhenemist. Stress võib avaldada ka negatiivset mõju nahale ja viia kortsude tekkeni.

Suukortsude ennetamiseks või vähemalt nende tekke edasilükkamiseks on seetõttu oluline tagada tervislik toitumine ja piisav vedeliku tarbimine ning vältida võimalikult palju stressi.

2. Suukortsude ravivõimalused

Üks tõhusamaid suukortsude ravimeetodeid on Botoxi süstid. Botox võib lõõgastavalt ja siluvalt mõjuda näolihastele, vähendades kortse. Teine ravivõimalus on täiteaine süstimine. Täiteaineid süstitakse naha alla ja need võivad aidata kortse siluda.

Laserprotseduurid võivad samuti aidata vähendada suukortse. Laseri kuumus stimuleerib kudet end taastama. Rasketel juhtudel võib kaaluda ka kirurgilist ravi. Liigne kude eemaldatakse ja nahk pingutatakse.

Suuvoldid, tuntud ka kui nasolabiaalsed voldid, on sügavad voldid, mis moodustuvad ninasõõrmetest suunurgani. Need on põhjustatud naha elastsuse kadumisest ja võivad aja jooksul muutuda sügavamaks ja nähtavamaks. Esteetilises meditsiinis on suukortsude ravimiseks erinevaid võimalusi.

Milline meetod teile sobib, sõltub muu hulgas teie vanusest, naha seisundist ja teie soovidest. Hüaluroonhappe süstidega ravi Üks populaarsemaid suukortsude ravimeetodeid on hüaluroonhappe süstimine. Hüalurooni sisaldav täitematerjal süstitakse voldi alla ja surub seeläbi kude kokku. Korts tundub polsterdatud ja vähem sügav.

Ravi on valutu ja tulemused on kohe näha. Tavaliselt kestavad need kuus kuni kaksteist kuud. Laserravi Laserravi on veel üks tõhus viis suukortsude raviks. Siin kasutatakse laserit, et stimuleerida naha pealmist kihti taastuma. See muudab naha pringimaks ja siledamaks.

Ravi on valulik, kuid tulemused püsivad tavaliselt kauem kui hüaluroonhappe süstimisel. Botox-ravi Botox-ravi on veel üks populaarne meetod suukortsude kõrvaldamiseks. Botox on neurotoksiin, mida süstitakse teadlikult väikestes kogustes kortsu alla. Botoxi hooldus katkestab lihaste kokkutõmbumise, nii et korts ei teki enam nii sügavaks. Ravi on valutu ja tulemused kestavad umbes neli kuni kuus kuud.

3. Ravivõimaluste puudused

Suukortsude ravivõimalustel on ka puudusi. Näiteks botox-ravi tulemused võivad kesta vaid piiratud aja. Botox-ravi ajal võivad sageli tekkida ka soovimatud kõrvaltoimed, nagu lihaskrambid või näohalvatus.

Teine ravivõimalus suukortsude vastu on nn täitehooldus. Kortsudesse süstitakse spetsiaalne geel, mis täidab need ja muudab need siledamaks. Samas võivad siin tekkida ka ebameeldivad kõrvalnähud nagu turse või punetus.

Kuigi kirurgilised protseduurid, nagu näo- või silmalaugude tõstmine, võivad saavutada püsivaid tulemusi, on need seotud oluliselt suurema riskiga kui muud ravivõimalused ja seetõttu tuleks neid kaaluda alles pärast seda, kui kõik muud võimalused on ammendatud.

SIIT LEIAD TOOTE KOHTA LISATEAVE

SIIT LEIAD TOOTE KOHTA LISATEAVE

4. Järeldus

Pärast suukortsude ravivõimaluste uurimist võime jõuda järeldusele. Reeglina ei ole suukortsud ohtlikud ja on vaid kosmeetiline probleem.

Siiski on erandjuhtumeid, kus suukortsud võivad viidata tõsisele tervisehäirele. Sel juhul tuleks kindlasti arstiga nõu pidada. Enamikul juhtudel saab suukortse ravida lihtsate vahenditega, nagu niisutajad või hüaluroonhape.

Kui need meetodid ei aita, on võimalik lasta teha ka kortsude süste. See meetod on aga suhteliselt kallis, mistõttu tuleks seda kaaluda vaid raskematel juhtudel.

Hinterlasse einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

The maximum upload file size: 384 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here