armastan-tervist

Miks jalakreem on nii tõhus.

Täiuslik kaitse jalaseene vastu Jalakreem ei peaks olema tõhus mitte ainult seene enda vastu, vaid omama ka ennetavat toimet. Sest parim kaitse jalaseene vastu on seda mitte haigestuda. Enamik jalaseene jaoks mõeldud kreeme sisaldab selliseid toimeaineid nagu klotrimasool või mikonasool.

Need ained on nii antiseptilised kui ka fungitsiidsed, mis tähendab, et nad tapavad seente eosed ja takistavad seene edasist levikut. Lisaks peaks jalasportlase kreemil olema kõrge uureasisaldus. Uurea on looduslik niisutaja, mis rahustab nahka seennakkuste eest ja soodustab paranemist.

Hea sportlase jalakreemi teine ​​oluline komponent on mesilasvaha. Mesilasvaha kaitseb nahka kuivamise eest ja samal ajal hooldab seda. Jalavaeva kreemi õige pealekandmine on sama oluline kui kreemi enda koostis.Kreemi tuleks kanda rohkelt iga päev peale jalgade pesemist. Kreem peab olema hästi jaotunud eelkõige varvaste vahel, sest just seal esineb seeni kõige sagedamini. Pärast kreemi pealekandmist peaksid jalad hästi kuivama, et seen ei saaks edasi levida.

1. Jalaseene on ebameeldiv haigus

Jalaseene on ebamugav haigus, mida sageli seostatakse sügeluse ja valuga. Jalaseene ravi on aga suhteliselt lihtne ja enamasti edukas. Enamik inimesi, kes kannatavad jalaseene käes, leevendavad sümptomid juba mõnepäevase ravi järel. Kõige tõhusam jalaseene raviks on seenevastane kreem. Neid kreeme kasutatakse tavaliselt kahjustatud nahapiirkondadele paikselt ja neid tuleks kasutada kaks korda päevas.

Seenevastaseid kreeme on erinevat tüüpi, kuid enamik neist on jalaseene ravimisel väga tõhusad. Kui teil on jalahaigus, peaksite kindlasti kasutama seenevastast kreemi. Need kreemid on väga tõhusad jalaseene ravimisel ja aitavad teil sellest vastikust haigusest kiiresti paraneda.

Jalaseene on seenhaigus, mis võib tabada eelkõige nõrgenenud immuunsüsteemiga inimesi. Seenhaiguse tekitajateks on enamasti pärmseened, mis elavad nahal või limaskestadel. Kuid nõrgestatud olekus võivad need seened mõjutada ka terveid inimesi. Nõrgenenud immuunsüsteemi põhjused võivad olla erinevad.

Näiteks võivad teatud ravimid, keemiaravi või kiiritus nõrgestada immuunsüsteemi. Ka autoimmuunhaigus, nagu Crohni tõbi või suhkurtõbi, võib nõrgendada immuunsüsteemi ja seega soodustada jalaseene teket.

Jalaseene pole mitte ainult ebameeldiv, vaid sellel võivad olla ka tõsised tagajärjed. Jalaseene on levinud seenhaigus, mis tavaliselt piirdub jalanaha ja küüntega. Sümptomid on naha sügelus, ketendus ja punetus, rabedad või paksenenud küüned.

Rasketel juhtudel võib jalaseene põhjustada ka villide teket ja põletikku. Jalaseene ei ole ohtlik, kuid on väga ebamugav. Seened võivad kergesti levida teistele kehaosadele või teistele inimestele. Seetõttu peaksite esimeste sümptomite ilmnemisel konsulteerima arstiga. Ravi on tavaliselt lihtne ja edukas.

jalaseene kreem

SIIT LEIAD TOOTE KOHTA LISATEAVE

2. Jalaseene tagajärjed

Jalaseene on levinud infektsioon, mis on kergesti edasikanduv. Ravimata jätmise korral võib jalaseened põhjustada sügelust, valu ja põletikku. Rasketel juhtudel võib jalaseenest tekkida ka villid ja isegi haavandid. Jalapõletiku tagajärjed hõlmavad ka:

– Jala-jalahaigus: Jala-jalahaigus on levinud tagajärg. Jalaseene on nahapõletik, mis põhjustab sügelust ja põletust. Ravimata jätmise korral võib infektsioon levida teistesse kehapiirkondadesse.

– Villid: kui jalaseent ei ravita, võib see põhjustada villide teket. Need villid võivad olla valulikud ja põhjustada sügelust.

– Haavandid: Jalaseene rasketel juhtudel võivad tekkida haavandid. Need on lahtised haavandid, mis võivad olla väga valusad. Haavandid võivad suurendada edasise nakatumise ohtu.

3. Miks on jalakreem nii tõhus?

Jalakreem on väga tõhus, kuna katab naha kihiga, mis tõrjub jalaseent. See kiht koosneb tavaliselt tsingist ja salitsüülhappest, mis mõlemad on seente vastu väga tõhusad.

Mõned inimesed leiavad, et jalaseen on ebamugav ja piinlik seisund. Seetõttu tahavad nad temalt võimalikult kiiresti terveks saada. Teised arvavad, et see on vaid väike probleem, mille võib tähelepanuta jätta.

Aga mis siis, kui haigus süveneb ja põhjustab tüsistusi? Siis on hea meel, et jalakreemi on olemas. Aga miks see nii tõhus on? Jalakreem on nii tõhus põhjus koostisainete tõttu. Enamik kreeme sisaldab seenevastaseid aineid, mis võitlevad seenega. Kõige tavalisemad koostisosad on klotrimasool, mikonasool ja ketokonasool. Need toimeained tungivad läbi naha ja tapavad seeni. Enamik neist kreemidest on apteekides saadaval ilma retseptita.

Saadaval on ka retsepti alusel väljastatavaid kreeme, kuid neid kirjutatakse tavaliselt välja ainult raskete jalgade seenhaiguse korral. Ravi seenevastase kreemiga kestab tavaliselt kaks kuni neli nädalat. Selle aja jooksul tuleks iga päev määrida kreemi kahjustatud piirkondadele ja seejärel katta need puhaste sokkidega. Kui teil on kerge jalaseene vorm, võib arst soovitada kasutada käsimüügiravimeid (OTC).

Need abinõud on tavaliselt väga tõhusad ja võivad mõne päeva jooksul leevendust tuua. Siiski võib arst määrata suu kaudu manustatava ravi raskemate jalahaiguse juhtude korral. Seda tüüpi ravi kasutatakse tavaliselt ainult patsientidel, kellel on muid terviseprobleeme, näiteks diabeet, või kellel on nõrgenenud immuunsüsteem. Jalaseene on tavaline haigus, kuid see ei pea muretsema.

Varase ravi korral saab seda tavaliselt edukalt ravida. Kui aga märkate jalahaiguse tunnuseid või sümptomeid, peaksite kindlasti pöörduma arsti poole. Ainult arst saab kindlaks teha, kas teil on jalapõletik ja milline ravi on teie jaoks parim.

4. Kuidas jalavaeva kreemi õigesti kasutada?

Sportlase jalakreemi on kõige parem kasutada kuivale ja puhtale nahale. Esiteks tuleb nahk seebi ja veega põhjalikult puhastada. Seejärel kandke jalakreem kahjustatud piirkondadele ja masseerige õrnalt, kuni see on täielikult imendunud.

Jalavaeva kreemi tuleks kanda vähemalt kaks korda päevas, eelistatavalt hommikul ja õhtul. Ravi tuleb jätkata kuni sümptomite täieliku kadumiseni. Ravi jalalabakreemiga kestab tavaliselt kaks kuni neli nädalat.

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert