Teave vastavalt TMG jaotisele 5

4 tärniga

Esindaja:
Max Muster

Kontakt:
Telefon: 01234-789456Faks: 1234-56789E-post: max@muster.de

Käibemaksu ID:
käibemaksu id vastavalt käibemaksuseaduse paragrahvile 27a käibemaksu id.

Majanduslik ID:
mudelmajandus

Järelevalveasutus:
Mudel Järelevalve Mudel City

Disclaimer: Vastutus lingidMeie pakkumine sisaldab linke välistele veebilehtedele kolmandatele osapooltele, kelle sisu me ei mõjuta. Seetõttu ei saa me võtta vastutust nende kolmanda osapoole sisu eest. Vastav lehtede pakkuja või operaator vastutab alati lingitud lehekülgede sisu eest. Lingitud lehti kontrolliti võimalike õiguslike rikkumiste üle linkimise ajal. Linkimise ajal ei olnud lubamatu sisu äratuntav. Lingitud lehekülgede sisu pidev kontroll ei ole siiski mõistlik ilma konkreetsete viideteta seaduse rikkumisele. Kui saame teada seaduse rikkumisest, kõrvaldame sellised seosed kohe.

Autoriõigus

Nendel lehekülgedel saidioperaatorite loodud sisule ja teostele kehtivad Saksa autoriõiguse seadused. Dubleerimine, redigeerimine, levitamine ja igasugune kasutamine väljaspool autoriõiguse piire nõuab vastava autori või looja kirjalikku nõusolekut. Allalaaditavad failid ja selle saidi koopiad on lubatud ainult eraviisiliseks mitteäriliseks kasutamiseks. Kui operaatori ei ole sellel lehel sisu loonud, austatakse kolmandate isikute autoriõigusi. Eelkõige on kolmanda osapoole sisu sellisena märgitud. Kui te siiski teada autoriõiguse rikkumise, pange tähele, et. Kui saame rikkumistest teada, eemaldame selle sisu kohe.

Andmekaitse

Meie veebisaidi kasutamine on tavaliselt võimalik ilma isikuandmeid esitamata. Kui isikuandmeid (nt nimi, aadress või e-posti aadresse) kogutakse meie veebisaidil, tehakse seda alati vabatahtlikult nii palju kui võimalik. Neid andmeid ei edastata kolmandatele isikutele ilma teie selgesõnalise nõusolekuta. Tahaksime juhtida tähelepanu sellele, et andmeedastusel Interneti kaudu (nt e-posti teel suhtlemisel) võivad olla turvalüngad. Andmete täielik kaitse kolmandate isikute juurdepääsu eest ei ole võimalik. Käesolevaga on selgesõnaliselt vastu kolmandate isikute poolt soovimatureklaami ja teabematerjalide saatmiseks edastatavate kontaktandmete kasutamisele. Lehtede operaatorid jätavad selgesõnaliselt endale õiguse võtta õiguslikke meetmeid reklaamiteabe pealesunnitud saatmise korral, nt rämpsposti teel.


Google Analytics

See veebisait kasutab Google Analyticsit, veebianalüütika teenust, mida pakub Google Inc. (edaspidi „Google“). Google Analytics kasutab niinimetatud küpsiseid , tekstifaile, mis on salvestatud teie arvutisse ja mis võimaldavad analüüsida teie veebisaidi kasutamist. Küpsise loodud teave selle kohta, kuidas te selle veebisaidi kasutate (sh teie IP-aadressi), edastatakse Google’i serverisse USAs ja talletatakse seal. Google kasutab seda teavet veebisaidi kasutamise hindamiseks, veebisaidi haldajate ja muude veebisaidi ja Interneti-kasutusega seotud teenuste veebisaidi tegevuse aruannete koostamiseks. Google võib edastada seda teavet ka kolmandatele isikutele, kui see on seadusega ette nähtud või kui kolmandad isikud töötlevad neid andmeid Google’i nimel. Mitte mingil juhul ei seosta Google teie IP-aadressi ühegi muu Google’i valduses oleva andmega. Küpsiste installimise takistamiseks seadistage vastavalt oma brauseri tarkvara; siiski tahaksime rõhutada, et sel juhul ei pruugi teil olla võimalik kasutada kõiki selle veebisaidi funktsioone täies ulatuses. Seda veebisaiti kasutades nõustute Google’i poolt teie kohta kogutud andmete töötlemisega eespool kirjeldatud viisil ja eesmärkidel.